Hotline
0216 481 46 96
Haberler - Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Coronovirüse Karşı Temizlik ve Hijyen Çalışmaları

Kurumumuz Coronovirüse karşı gerekli önlemleri almış bu kapsamda  hijyen çalışmalarına büyük önem vermektedir. kurumumuz, personelini bilgilendirmiş , kurumun tamamı dezenfekte edilmiş, bütün sınıflar, bölümler, servis araçlarımız, koltuklar, masalar ve materyaller büyük bir titizlikle en ince ayrıntısına kadar yıkanmış ve temizlenmiştir.  


Öğretmen alımı

kurumumuz aşağıdaki branşlarda yeni personel alacaktır.      Özel Eğitim Öğretmeni -Bölüm Mezunu (Tam Zamanlı) .     Uzman Öğretici (Tam Zamanlı) ·     Okul Önce Öğretmeni (Tam Zamanlı) ·     Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni (Tam/Yarı Zamanlı) ·      Fizyoterapist(Tam/Yarı Zamanlı)         Psikolog        Psikolojik danışman ve rehber öğretmen        Dil Konuşma Terapisti        Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenleri     insan kaynakları sayfamızdaki link veya...


Yeni İnternet Sitemiz Yayında

Rehabilitasyon merkezimizin  yeni web sitesi yayın hayatına başlamıştır.Daha etkili  iletişim ve etkileşim için  web sitemizi yeniledik. sosyal medya ve internet aracılığı ile öğrenci ve velilerimize daha  faydalı olmaya devam edeceğiz.    Sitemizin içerik zenginleştirmesi,  ve sosyal hesapların aktivite edilme çalışmaları devam etmektedir.